W księgarniach obecnie można otrzymać wiele fascynujących książek. To dzięki nim można zawsze bardzo przyjemnie spędzić czas na lekturze. W wolnej chwili w domu, podczas jazdy autobusem, czy nawet jadąc autem jako pasażer – zawsze można chwycić za książkę, gdzie zawsze znajdą się bohaterowie, mający swoje różnorakie przygody. Jeżeli ktoś lubi dreszczyk emocji i chętnie sięga po książki, gdzie dużo się dzieje, to koniecznie powinien sprawdzić thrillery. Dzisiaj można ich tyle dostać na rynku, że człowiek czasem sam nie wie co wybrać, ponieważ każda może zaoferować czytelnikowi wiele. Jednym z takich thrillerów jest “Powrót” Kathryn Coft (https://www.taniaksiazka.pl/powrot-kathryn-croft-p-1424349.html).

Autorka thrillerów

Kathryn Coft to brytyjska pisarka i pedagog, która swego czasu pracowała jako coach zawodowy w branży HR. Kobieta postanowiła zmienić jednak swój zawód. W tym celu zdobyła kwalifikacje pedagogiczne i przez sześć lat uczyła angielskiego w gimnazjum. Praca, którą wykonywała miała wpływ na to, że kobieta postanowiła zabrać się za pisanie. Dzisiaj czytelnicy mogą przeczytać kilka jej naprawdę doskonałych książek, takich jak „Córeczka”, „Tylko jedno kłamstwo”, „Nie ufaj nikomu”, „Nigdy nie zapomnisz”, „Nie pozwól mu odejść”. Autorka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ma dozować napięcie i utrzymać czytelnika w ogromnym stanie niepewności do samego końca. A finał każdej książki zwala z nóg. Biorąc do ręki dzieła Kathryn Coft można spodziewać się wszystkiego.

Walka o dziecko

Powrót” to opowieść o Farrah Conway. Kobieta miała w miarę ułożone życie. Dobrą pracę i kochanego męża. Do tego była jeszcze malutka córeczka, będąca dopełnieniem szczęścia. Ale dwa lata temu coś się nagle stało i Farrah postanowiła porzucić ten swój szczęśliwy świat bez słowa wyjaśnienia. Nikt nie wiedział co się z nią stało – nawet mąż. Po dwóch latach mąż pogodził się z tym co się stało i razem z córeczką zbudował sobie nową rodzinę przy boku innej kobiety. Tylko,że Farah postanowiła wrócić. Chce na nowo odbudować więź z córką, którą utraciła przez swoje zniknięcie. Farah jest zrozpaczona, ponieważ nie może mężowi powiedzieć co tak naprawdę się stało dwa lata temu. Na dodatek odkrywa, że komuś bardzo zależy na tym, aby nie odbudowała ona relacji z córką. Życie malutkiej znajduje się w niebezpieczeństwie. Farrah zrobi wszystko, aby nikt nie skrzywdził malutkiej Kayli. Wcześniej wyrzekła się córki i będzie za to płacić do końca życia, ale teraz w żaden sposób nie pozwoli na to, aby jej córce stała się krzywda.

Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com