Jak odnaleźć się w świecie, gdzie każdy spiskuje przeciwko tak wielu osobom? Nie jest to łatwe. Na szczęście w świecie rzeczywistym nie mamy do czynienia z wieloma przypadkami takich sytuacji. Na szczęście, ponieważ moglibyśmy mieć problemy, aby odnaleźć się w takiej rzeczywistości. Motyw spiskowy jest za to bardzo często wykorzystywany przez wielu autorów, którzy dzięki temu tworzą kolejne, genialne książki, po które sięgamy z wielką przyjemnością. Wśród takich książek znajduje się “Ryzykant” Anieli Wilk (https://www.taniaksiazka.pl/ryzykant-aniela-wilk-p-1426018.html).

“Figurantka”

Aniela Wilk po raz kolejny zaprasza do świata pewnego agenta FBI, a właściwie już byłego agenta, który musi odnaleźć się w świecie, gdzie spisek odnaleźć można na każdym kroku. Po wielki sukcesie “Figurantki” Aniela Wilk postanowiła, że nie poprzestanie na jednej książce. Cała opowieść sensacyjno – erotyczna wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród czytelników, którzy bardzo chętnie śledzili losy bohaterów z pierwszego tomu. W szczególności wątki erotyczne sprawiały, że książka miała jeszcze lepszy i bardziej drapieżny charakter. Teraz czas na to, aby znowu przenieść się do wielkiego świata, gdzie wszystko jest oplecione siatką spisków. Bruce jako agent FBI widział wiele. Miał do czynienia z najróżniejszymi sprawami. Tylko, że ta konkretna sprawa związana z tym właśnie kartelem sprawiła, iż zaczął on wątpić nawet w siebie. Wszystko chyba właściwie przez Alice, która miała być tylko pozorantką i to niebywale seksowną. Alice nie raz sprawiła, że u Bruce krew się gotowała. A na dodatek okazało się, że tak naprawdę to Alice jest celem całej misji. Naprawdę jazda bez trzymanki, a to jeszcze nie wszystko.

W poszukiwaniu

Bruce zdał sobie sprawę, że nic nie jest takie, jak być powinno. Dopiero po czasie zorientował się, że cały układ był przeciwko niemu. Dlatego dzisiaj jest on już byłym agentem FBI. Po dramatycznych zdarzeniach, jakie zaszły w jego domu, Bruce sam nie jest pewien wielu rzeczy. Wie jedną rzecz – musi odnaleźć Alice. Tylko gdzie ona się podziewa? Po całej sprawie ta szalona kobieta zapadła się pod ziemię i nikt nie wie, gdzie można ją odnaleźć. Czy agent będzie miał w sobie tyle sił, żeby ją odnaleźć? Tropy zaprowadzą go do miejsc, gdzie wcale nie chciałby się znaleźć. Ale dla Alice jest w stanie zrobić wszystko. Bruce jeszcze nie wie, ile będzie musiał zaryzykować, aby móc odnaleźć kobietę. “Ryzykant” jest wspaniałą, porywającą opowieścią, która na pewno będzie cieszyła się taką samą popularnością, jak pierwszy tom opowieści.

Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com